• Toplamda başarıyı sağlamakta periyodik hedeflere bağlı çalışmanın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Her ay başlangıcında personelimize verdiğimiz hedefler sayesinde, onların çalışma heyecanını tazelemekte, prim sistemiyle ödüllendirmeyi sağlayarak maksimum motivasyona ulaşabilmekteyiz.
Sürekli olarak aldığımız haftalık, aylık denetim raporları ve günlük iş raporları sayesinde büromuzda görülen işleri yakından takip etmekteyiz. Bunun yanında kullanmakta olduğumuz teknolojik santral sistemi sayesinde yapılan tüm görüşmeleri gözden geçirerek görüşme kalitesini denetlemekte ve ayrıca elde ettiğimiz arama sayısı ve arama süresi raporlarıyla performans denetimi sağlamaktayız.
Takım ruhunu hakim kıldığımız bu kurumsal yapı içerisinde, tüm personelimiz bir bütünün parçaları olmanın verdiği mutluluk ve güvenle çalışmaktadır. Bu sayede bilgi aktarımı maksimum düzeyde gerçekleşmekte neticesinde toplamda başarı elde edilmektedir. Vekili bulunduğumuz kurumların takımımızın bir parçası olduğunun bilinciyle, kusursuz iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Design By Tat-ra Bilişim