.....................................................................................................................................................................

CALL CENTER


Uzun yıllardır aylık tahsilat hedefleri doğrultusunda çalışmakta olduğumuzdan bu sistemi çalışma yöntemimizin temel unsuru haline getirdik. Bu sebeple büyük titizlikle çalıştığımız call ekiplerimizi, sistemimizin ana öğelerinden biri olarak değerlendirmekteyiz.

Vekili bulunduğumuz her kurum için özerk çalışan ayrı bir call center bulunmaktadır. Bu avantajımız sayesinde çalıştığı kurumun hizmet politikasını yakından bilen, bu konuda gerekli tecrübeye sahip call ekiplerine sahibiz.

Tahsilat ve ikna yöntemleri, müzakere analizi ve icra hukuku konularında, gerek vekili bulunduğumuz kurumların gerekse tarafımızdan birçok eğitim programına katılımlarını sağlamakta, hizmet içi eğitim vermekteyiz.

Gündüz saatlerinde irtibat kurulamayan borçlularımıza ulaşmak için akşam saatlerinde mesai yapan personelimizle tahsilatı arttırmaktayız.

Kayıp dosya araştırmalarının önemini bilerek, bir çok rehberlik ve çağrı merkezi sistemini kullanmaktayız.

Ayrıca kullanmakta olduğumuz son teknoloji santral sistemi sayesinde ;

Tüm görüşmeleri kayıt altına alarak, müşteri güvenliğine ve hizmet kalitesine önem veren denetime açık bir sistemle çalışmakta, Arama sayısını ve arama süresini analiz edebildiğimiz günlük ve haftalık arama raporlarıyla denetimi hakim kılmakta, Aramalar arası bekleme süresini 7 saniye gibi muazzam bir süreye kısaltmakta, Mesai saatleri dışında gelen aramaları kayıtlı tutarak geri dönüş sağlamaktayız.

SITE VISIT


Call performanslarını desteklemek amacıyla kurduğumuz Site Visit departmanımız;

* Vekili bulunduğumuz kurumların müşterilerini adreslerinde ziyaret edip birebir temas sağlamakta ,

* Borçlu profilini analiz etmekte,

* Tahsilat yolunda çözümler üretmekte,

* Adres araştırması yapmakta,

* GPS sistemine sahip araç filomuzla tüm ege bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Görüldüğü üzere kurumsal yapıya sahip büromuzda tüm hatlarıyla bir iş bölümü mevcuttur. Bu sayede her departmanın kendi alanında uzman birimler haline gelmelerini, işlerin daha hızlı ve kaliteli yürütülmesini sağlamaktayız.

Tüm kadromuzu periyodik olarak hizmet içi eğitime tabi tutmakta ve bu sayede icra mevzuatına hakim, yasadaki değişiklere hızla uyum sağlayan, icra programlarını etkin biçimde kullanabilen personelimizle müvekkillerimize kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmekteyiz.

 
Design By Tat-ra Bilişim